Film z Indywidualnych Treningów Muay Thai Wojciecha Kosowskiego 2009

Film z walk Wojciecha Kosowskiego- najlepsze akcje 2006-2007

 

Palestra Gym Warszawa
Palestra

Strona promująca Tajlandię prowadzona
przez Wojciecha Kosowskiego

Trening Ogólnorozwojowy

Jeśli obawiasz się sportów walki, a mimo wszystko chcesz trenować, powstała alternatywa- treningi ogólnorozwojowe pod kątem zwiększenia sprawności.

Treningi skierowane do tych, którzy chcą szybko widzieć rezultaty. Efekt widoczny jest już po 2 miesiącach treningów, z częstotliwością 2 razy w tygodniu i objętością jednostki treningowej: 60 min. To tylko 16 godzin w dwu-miesięcznym mezocyklu, aby wyglądać i czuć się lepiej (przy takim treningu gwarancja dobrego-treningu.pl na poprawę rezultatów, lub zwrot pieniędzy).

Podczas treningu stosowane są ćwiczenia i obciążenia wykorzystywane podczas zawodniczego treningu muay thai, K-1, boksu, ale bez walki i ćwiczeń kontaktowych.

Pracujemy nad wszystkimi cechami motorycznymi dla wszechstronnego rozwoju (siła, szybkość, wytrzymałość, gibkość) i dla większej efektywności dodajemy ćwiczenia specjalistyczne z zakresu koordynacji, skoczności, refleksu, wytrzymałości siłowej.

Na treningu stosujemy ćwiczenia aerobowe jak skoki na oponie, skakance. Proste ćwiczenia zwiększające siłę, koordynację i równowagę z zakresu gimnastyki, lekkoatletyki. Ćwiczenia siły i usprawniające na własnym ciężarze ciała jak pompki, wyskoki, podciągnięcia itp. Kondycję, wytrzymałość ogólną i siłową często kształtujemy obwodowo, wykonując ćwiczenia z użyciem hantli, odważników i ciężarków dostosowanych do aktualnych możliwości. Zajęcia mogą odbywać się na sali treningowej lub na świeżym powietrzu.

W miarę chęci jest możliwość wprowadzania elementów wybranego sportu walki: MuayThai, Boksu, Kickboxingu K-1.

Reasumując treningi dostosowane do wymagań i celów, które chce osiągnąć klient:
- Zwiększenie ogólnej wydolności organizmu i podwyższenie poziomu sprawności fizycznej
- Poprawa wszystkich cech motorycznych
- Szybka redukcja tkanki tłuszczowej i zbędnych kilogramów
- Uzyskanie wyrzeźbionej sylwetki oraz budowa czystej masy mięśniowej
- Powrót do formy po przebytej kontuzji

 

Profesjonalizm, fachowość i progresywność formy gwarantuje autorytet w dziedzinie sportów walki- mgr AWF Wojciech Kosowski, bardzo utytułowany zawodnik Muay Thai i K-1, aż 11-krotny Mistrz Polski i 2-krotny Mistrz Świata. Swoją wiedzę teoretyczną i doświadczenie trenerskie łączy z praktyką, co w rezultacie daje mega szybkie postępy w treningu (widoczna gołym okiem progresja i kompensacja formy).